We want to inform you, that this website is using cookies for correct cart formation and website functions. For more detailed information about cookies, and how to cancel your confirmation, can be found here. Agree Close
 

SSL sertifikāti

Bieži klienti vēršas pie mums uztraucoties par savu datu drošību. Aizvien biežāk cilvēki mēdz iepirkties izmantojot internetveikalus vai lietot internetbanku un tādējādi riskē ar savu personīgo naudu. Parastie internetprotokoli nenodrošina naudas operāciju drošību, tādēļ mēs iesakām izmantot SSL sertifikātus.

 

Kam ir nepieciešami SSL sertifikāti?

SSL datu kodēšana – populāra tehnoloģija (angļu val. Secure Socket Layer), kura nodrošina datu apmaiņas drošību starp serveri un Internetbrauzeri. SSL tehnoloģijas izmantošana ir nepieciešama Internetveikaliem un web lapām, kur ir nepieciešama augsta datu apmaiņas drošības pakāpe.

SSL sertifikāts – elektronisks dokuments, kurš nodrošina web lapas darba drošību, kura savukārt izmanto SSL tehnoloģiju un atļauj lietotājam iecelt web lapas vadītājus.

 

Iemesli kādēļ Jums viņš ir nepieciešams:

– cenšoties nodrošināt datu drošību viņš ir nepieciešams Internetveikaliem, Internetbankas sistēmām, finansu un citām web lapām, kuras darbojas ar konfidenciālu informāciju.
– Pateicoties SSL sertifikātam tiek garantēts web lapas autentiskums un datu šifrējums. Tādējādi Jūs iegūsiet web lapas apmeklētāju uzticību. Jūtoties drošībā viņi biežāk izmantos jūsu sniegtos pakalpojumus.
– Sertifikāts pasargā arī no datu „noplūdes”. Jūs varēsiet būt drošs, ka dati nav izmainīti bez Jūsu ziņas. To nodrošina augstākā līmeņa algoritms.
– Jūsu rīcībā būs speciāls elektroniskais paraksts, kurš nodrošinās web lapas drošību un autentiskumu.

 

Izmantošanas iespējas:

- Arvien biežāk interneta lietotāji taupot savu laiku veic iepirkumus ar interneta starpniecību. Bet baidoties no datu zādzības, viņi izvēlas tos internetveikalus, kuri nodrošina datu drošību. Iegūstot šo sertifikātu, Jūs iemantosiet arī savu klientu uzticību.
- Katru web labu ir nepieciešams nodrošināt pret uzlaušanu, lai netiktu izmainīti dati vai izpausta konfidenciāla informācija. Sertifikāts nodrošinās vadības sistēmas drošību.
– Pateicoties datu šifrēšanai, lietotājs varēs justies drošībā, lasot savu privāto korespondenci un/vai kārtojot savus datus.

 

Kā pasūtīt SSL sertifikātu?

1. Vēloties pasūtīt sertifikātu, izvēlieties zemāk izvietoto sertifikātu un nospiediet „Pasūtīt”.
2.SSL sertifikāts – tas ir elektronisks dokuments, kurš tiek izsniegts pēc firmas reģistrācijas dokumentu pārbaudes un/vai tiesību pārbaudes lietot domēnu. Tādēļ lūdzu sniedziet informāciju par pasūtāmo sertifikātu, firmas reģistrācijas izziņu un sertifikāta (CSR) pieprasījumu, ja sertifikāts ir paredzēts ne mūsu apkalpojamajam serverim. Lietošanas instrukcijas tiks izsūtītas uz e-pastu.
3.Piedāvāsim Jums sagatavoto sertifikātu vai arī paši ievietosim savā serverī, ja Jūsu web lapa tiek izvietota mūsu firmā.

 

Sertifikāts Nozīme Kas tiek piedāvāts? Maksa gadā
Comodo SSL Tikai domēnam Pārsūtāmā informācija tiek šifrēta. 57.63 €
Rapid SSL Wildcard Tikai domēnam un visiem subdomēniem Tiek šifrēta informācija visiem domēniem un subdomēniem (www.domenas.lt, shop.domenas.lt ir utt.) 144.52 €
Instant SSL Firmai un domēnam Informācija tiek šifrēta un tiek nodrošināts web lapas autentiskums. Lai saņemtu sertifikātu ir nepieciešama firmas reģistrācijas kopija. 115.56 €
True Business ID with EV Firmai un domēnam + zaļā josla brauzerī! Web lapas apmeklētāji redzes „zaļo joslu” brauzerī. Lai saņemtu sertifikātu firmas dati tiks pārbaudīti īpaši rūpīgi. 405.18 €
Instant SSL Premium Wildcard Firmai, domēnam un visiem subdomēniem Informācija tiek šifrēta, tiek nodrošināts web lapas autentiskums un drošība patiešām visiem subdomēniem. Lai saņemtu sertifikātu ir nepieciešama firmas reģistrācijas kopija. 492.06 €
     

Cenas norādītas bez PVN.

 

Daži padomi

Izvēlieties Jums atbilstošo sertifikātu. Web lapu vadības sistēmai, kuru lieto lietotājs un klients, kuriem ir pietiekoši tikai ar datu šifrēšanu, var izmantot sertifikātu, kurš nodrošina tiesības tikai uz domēnu. Ja tiek izmantotas vairākas web adreses, izvēlieties multi-domain sertifikātu.

Pasūtiet uz ilgstošāku periodu. Pasūtot uz ilgstošāku periodu, Jūs ne tikai iegūsiet atlaidi, bet arī retāk nāksies uztraukties par to, ka pēc sertifikāta derīguma termiņa beigām apmeklētājus nebiedēs paziņojams par sertifikāta nederīgumu.

Pārdodiet vairāk. Jūsu lapas apmeklētājiem ir jāzina, ka Jūsu web lapa ir droša. Reklamējiet ne tikai savas preces un pakalpojumus, bet arī web lapas priekšrocības, kuras ir aizsargāts ar SSL sertifikātu. Official SSL partner

SSL datu kodēšana - ir populāra tehnoloģija (angļu val. Secure Socket Layer), lai nodrošinātu datu apmaiņas drošību starp serveri un Internetbrauzeri. SSL tehnoloģijas izmantošana ir nepieciešama Internetveikaliem un citām web lapām, kur ir svarīga pārsūtāmo datu drošība.

SSL sertifikāts
- elektronisks dokuments, kurš nodrošina Internet lapas drošu darbošanos, kura izmanto SSL tehnoloģiju un apmeklētāji līdz ar to varēs noteikt web lapas vadītāju autentiskumu.

SSL lietošanas nosacījumi

SSL kodēšana tiek piegādāta ar visiem web lapu un virtuāli izcelto serveru izvietošanas plāniem.
- Web lapu izvietošanas pakalpojumam ir nepieciešama atsevišķa IP adrese.
- Pakalpojumā virtuāli izceltajiem serveriem, atsevišķa IP adrese tiek piedāvāta bez maksas.


Ja Jūs izmantojat mūsu pakalpojumus web lapu izvietošanā un mūsu virtuāli izcelto serveru pakalpojumus, tad pieprasot SSL sertifikātu un iegūstot pasūtīto sertifikātu mēs viņu ievietojam serverī bez maksas.

 

 

 

 
PayPal, MoneyBookers, Google Chekout, WebMoney, WebToPay.COM, Paysera ...